Šmakal - portrétní medaile b.l.(1900) - poprsí zleva, opis / zářící kalich, vročení, Sign., cín 33 mm s původním ouškem, hrany, vl.škr., patina

Vyvolávací cena: 40,- CZK - Vydraženo: --.-