London 1970 - mezinárodní filatelistická výstava, smaltovaný znak se štítonoši, opis, Sign.J.T.C., Punc.Ag, 45mm, 40.782g, 2-řádkové ryté věnování
Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: --.-