Exhibe (místo neuvedeno) 1965 - anděl s mečem a štítem / 2-řádk.nápis a vyraž.udělení "LEOPOLD W.", zlacené puncované Ag950, 50mm, 61.313g, skvrna, pat.
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-