Let letadla Bremen z Evropy do Ameriky 1928- portréty a jména letců, opis / letadlo, orel, vlajky, písmo, Sign.Witehead, Nepunc., Ag 32mm, 10.918g, pat., téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-