Hotel Excalibur v Las Vegas, opis / rytíř bojuje s drakem, opis, Nesign., Ag999, 43mm, 37.368g, opisy ve zlaceném mezikruží, kapsle
Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-