Nesign. - Adolf Hitler - převzetí vlády 1933 - poprsí zleva, dubové snítky, opis / říšská orlice trhá řetězy, opis, Punc., patin. Ag999, 36mm, 21.525g
Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-