Na dokončení věže kostela sv.Petra 1842 - chrám, vročení / 7-řádkový nápis, Nesign., měď 42 mm, Gaed.1490, hrany, rysky, skvrny, patina
Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-