Nesign. - AR jeton na 300.výročí reformace 1817 - 5-řádkový nápis a opis / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., 26mm, 4.865g, nep.hr., nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-