PF 2004 - renesanční kachel se znakem Jakuba Krčína, opis / v paprscích jména vydavetelů, velké "PF" a opis, Sign., mosaz 30 mm, 17.131g, patina R!
Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 800,-