Výstava architektury a inženýrství 1898 - Čechie sedí u vavřínového stromku / nápis, dvojitý opis, Sign. Wurzel/Šmakal, Sign., Punc., Ag 55mm, 52.231g, patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2600,-