Pichl - Zemský spolek chovatelů psů b.l. - hlava psa, česko-německý opis / česko-německý nápis, udělení, Sign., Punc., Ag 45mm, 37.132g, dr.hr., dr.rys., pat.

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1500,-