Zdeněk Netrval - AR jeton na 80.narozeniny 2004 - 2g koruna, dvojitý opis / český lev s písm."G", opis do čtverce, Nesign., Nepunc., patinov. Ag, 24mm, 1.721g
Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-