Medaile na 1000 let zavraždění svatého Václava 1929 - scéna zavraždění, opis/ sv.Václav v čele blan.rytířů, opis, Sign., Ag987, 30mm, 9.978g, patina
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 3400,-