Mikuláš Aleš - Mánes svým členům na rok 1913 - poprsí zleva, opis, Sign., patinované jednostranné Ag 20mm, 5.905g, jako OŠ.158, Nepunc., revers poškrábaný

Vyvolávací cena: 120,- CZK - Vydraženo: 150,-