Karlova Universita - 500.výročí založení 1848 - pomník císaře Karla IV., latin.opis / latin.nápis ve věnci, Sign., bronz 52 mm, MZČ.7, dr.rysky, patina
Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-