50 Euro 1999 - nová měna - poprsí Jiřího z Poděbrad mírně zleva, opis / korunov.český lev, opis, Nesign., Ag 50mm, 42.0g, kapsle, etue, patina, poškozená karta
Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-