Vstupenka na 44.aukci 6.11.1999 - replika reversu příbramského zlatníku / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Punc., Ag925, 27mm, 9.844g, pouze 30ks RR!

Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: --.-