Soušek - AR medaile (2007)- Berthold Oppenheim čelně, svícen, Davidova hvězda, opis / synagoga a písmo, Sign., Punc., 40mm, 38.095g, 30ks, vlas.rysky, etue

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1100,-