Sv.Václav, 2-řádkový nápis / sv.Ludmila, sv.Václav a kníže Bořivoj ve čtvercovém orámování, Sign.K.Holan, patinované Ag987, 30mm, 12.571g R!
Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: 650,-