Svěcení praporu 1864 - Svatí Cyril a Metoděj, opis / moravská orlice, opis, Nesign., cín 28 mm s původním ouškem, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-