Chrám sv.Víta, plán dostavby, opis / svatý Václav jede na koni doleva, opis, Sign.V.Kříž, měď 40 mm, 44.980g, Přib.655b, velká hrana, krásná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-