Sv. Jan Nepomucký mezi anděli v oblacích, opis / náhrobek sv. Jana, písmo, 1729/1756, Sign.Dockler, lité železo 48mm, 38.309g, Přib.566a, krásná patina
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 3400,-