Nesign. - AR intronizační medaile 15.8.1885 - znak pod korunou a kloboukem, opis / nápis ve věnci, 31mm, 8.627g, Don.4679, Přib.508, dr.vada razidla, patina
Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 3800,-