Lerchenau - AE introniz. medaile 4.XI.1838 - korunov. znak, dvojitý český opis/ Boží oko a nápis ve věnci, Sign., 35mm, 25.844g, Don.4671, Přib.504, patina
Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 1400,-