Poprsí pozdějšího papeže Julia II. (1503 - 1513), opis / stylizovaný hrad v Ostii, opis, Nesign., zlacené lité stříbro 32mm, 20.757g, pěkná patina R!
Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-