Zimpel - upomínka na svaté přijímání b.l. (cca 1890) - poprsí mírně zleva, opis / dvě děti klečící před biskupem, nápisy, Sign., Punc., Ag 42mm, 23.698g, rys

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: --.-