Wirt - Právnická fakulta vídeňské university 1792 - poprsí zprava, latinský opis / 4-řádkový latinský nápis, Sign., měď 50mm, 59.542g, jako M.2254, patina
Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 6000,-