AE větší jeton na holdování belgických stavů 1791 - poprsí zprava, opis / 5-řádk.nápis ve věnci, Nesign., 27mm, 6.305g, Nov.K.6b, M.2231(AR), pěkná patina
Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-