AE větší jeton na holdování belgických stavů 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 27mm, 6.657g, Nov.K.6b, M.2231(AR), patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-