Větší cínový jeton na holdování v Limburgu 1790 - portrét zprava, opis / 6-řádkový nápis ve věnci, Nesign., 27mm, 6.947g, Nov.J.2(c), pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2600,-