Menší jeton na holdování v Sibiu 23.12.1790 - oltář se znakem a nápisem, opis / 6-řádkový nápis, Nesign., Ag 21mm, 2.173g, Nov.I.5b, M.2225, nep.rysky, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 850,-