Menší jeton na holdování v Innsbrucku 26.6.1790 - Tyrolská orlice, opis / 8-řádkový nápis, Nesign., Ag 20mm, 2.198g, Nov.C.2b, M.2194, H.3241, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-