AE jeton na návštěvu vídeňské mincovny 28.VIII.1770 - 7-řádk. nápis, ornament / 6-řádk. nápis a ornament, Nesign., 29mm, 10.585g, H.2957, M.2017, krásná patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-