AR jeton na příjezd princů do Prahy 1764 - Boží oko a nápis / český znak v korunované kartuši a věnci, Nesign., 25mm, 4.656g, ČS.1409, M.1931, just., patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 7500,-