Roettiers - na holdování nizozem.stavů 1744 - poprsí zprava, opis/ spojené ruce nad oltářem, opis a nápis, Sign.R, Ag 30mm, 6.100g, M.1739, Nov.I.4a, tm.patina
Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4400,-