Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015
2015-12-12
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Punc., rysky, bez stuhy
Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-