Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015

2015-12-12

Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Punc., rysky, bez stuhy

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-