Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015
2015-12-12
Jauner - medaile na jmenování kardinálem 9.VI.1889 - poprsí zprava, latinský opis / znak pod kloboukem, opis, Sign., zlac.bronz 50mm, Přib.510, skvr., patina
Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 1400,-