Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015

2015-12-12

Pichler - AE pamětní medaile, b.l. - poprsí zprava, opis / Mars se štítem a vavřínovou ratolestí, písmo, Sign., 47mm, 54.323g, Don.3889, hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-