Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015
2015-12-12
Pichler - AE pamětní medaile b.l. - poprsí zprava, opis / Mars se štítem a vavřínovou ratolestí, opis a nápis, Sign., 47mm, 50.662g, Don.3889, patina, tém.
Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: --.-