Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015

2015-12-12

Svatební medaile 1900 - dva andělé drží korunu nad rodovými znaky a květy / 10-řádkový nápis ve věnci, Nesign., postříbřený bronz 50 mm, nep.setřeno, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-