Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015
2015-12-12
AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk. latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, BPM.283, dr.hr., dr.rysky, patina
Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: --.-