Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015
2015-12-12
Nesign. - pamětní medaile b.l. (cca 17. - 19.stol.) - poprsí v klobouku, lat.opis / rodový znak, lat.opis, lité a cizelované stříbro 44mm, 47.266g, BPM.172
Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 12000,-