Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015
2015-12-12
Canzani - AE medaile na návštěvu milán. mincovny 1857 - dvojportrét zleva, latinský opis / 8-řádkový nápis, Sign., 56mm, 77.327g, H.3773, krásná patina R!
Vyvolávací cena: 7500,- CZK - Vydraženo: --.-