Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015

2015-12-12

Nesign. - AR medaile na návštěvu v Berlíně 1900 - dvojportrét zprava, opis/ dva znaky, 5-řádkový nápis, Punc., Ag990, 35mm, 18.828g, nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 2200,-