Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015
2015-12-12
Christlbauer - česká medaile na návštěvu Prahy 1891 - poprsí zprava, český opis / český 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacený bronz 54 mm, Haus.714, skvrnky
Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-