Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015
2015-12-12
Seidan - AE medaile pražské ostrostřelec. gardy 1852 - poprsí císaře zprava, opis/ sedící Praga se znakem, nápis a opis, Sign., 46mm, 52.008g, krásná patina
Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: --.-