Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015

2015-12-12

Radnitzky - AE medaile na návrat císaře do Vídně 1852 - hlava zleva, ratolesti, opis/ vítěz. oblouk, písmo, Sign., 50mm, H.3758, Haus.627, nep.hr., škr., patina

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-