Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015
2015-12-12
Radnitzky - AE medaile na návrat císaře do Vídně 1852 - hlava zleva, ratolesti, opis/ vítěz. oblouk, písmo, Sign., 50mm, H.3758, Haus.627, nep.hr., škr., patina
Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-