Aukce ČSN Praha 9. dubna 2015
2015-12-12
Loos a Koenig - úmrtní medaile 1835 - poprsí zprava, a opis/ truchlící Austrie, Hungarie a Bohemie, písmo, Sign., zlacený bronz 41mm, ČS.1454, skvrnky, patina
Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: --.-