Aukce ČSN Praha 9. dubna 2016
2016-04-09
ČSM (Československý svaz mládeže) -1958 - odznak III. sjezdu 13.-15.XII., Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 18x22 mm se zavíracím špendlíkem
Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-