Aukce ČSN Praha 9. dubna 2016
2016-04-09
Baráčník b.l., Nesign., bronz 18x32 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem, totéž z postříbřeného bronzu, nepoškozený, společná etue 2ks
Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-